Uncategorized

Nënkryetari ii LSI-së Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një video nga një emisionin investigativ, ku tregohet sesi punonjësve iu kërkohet të japin kartën e identitetit, me qëllim që të votojnë partinë në pushtet. Vasili shprehet se delexhinjtë e Edi Ramës...

Nga Petrit Vasili Edi Rama një këlysh në shërbim të interesave antishqiptare, që e duan Shqipërinë të izoluar dhe jashtë Europës. Edi Rama dhunoi 5 qershorin me qëllimin e vetëm antishqiptar, që të sabotojë me çdo kusht Integrimin Europian Edi Rama lakuriq para shqiptarëve. Edi Rama i lemerisur nga...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar ashpër pas miratimit me 96 vota të ndryshimeve në Kodin Zgjedhor duke kërcënuar drejtpërdrejt Ramën. Me një mesazh të qartë Kryemadhi theksoi se Rama sot e tregoi se ka frikë dhe s’mund të ndahet nga bandat. Kryemadhi në fund shtoi...